•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Categories starting with E

Items starting with E Files

Elektrický štvrťotáčkový servopohon CENTORK séria 48A „Protiexplozívne vyhotovenie“

 

 

Elektrické pohony CENTORK typ 48A predstavujú program moderných kompaktných štvrťotáčkových pohonov pre zónu s nebezpečím výbuchu podľa ATEX-II 2 GD Ex d IIB T4, určených na pohon armatúr s krútiacim momentom v rozsahu 80-1100 Nm. Základné vybavenie pohonov obsahuje 4 nastaviteľné spínače polohy, 2 momentové spínače proti preťaženiu, vyhrievanie vnútorného priestoru motora, mechanické koncové dorazy, optická signalizácia polohy, núdzové ručné ovládanie kolesom, napätie 24VDC,230VAC alebo 400VAC. Doplnkovú výbavu predstavujú odporové vysielače polohy 100-10000ohmov, prúdové vysielače polohy 4-20mA, prídavné spínače polohy atď. Štandartné krytie elektropohonov je IP67, pohony môžu byť dodané aj vo vyhotovení IP68.

 

 

ELEKTROMAGNETICKÝ SERVOVENTIL TYP ESM86

ESM86 je 2/2 magnetický ventil, priamo ovládaný membránou, ktorá je použitá pre uzatváranie a otváranie média. V normálnej polohe je uzavretý. V štandardnom prevedení má mosadzné teleso s jadrom a vnútornými časťami z nerezovej ocele a membránu z NBR. Sú možné aj membrány z iných materiálov. Pripojenie vnútorný závit podľa ISO 228/1. Minimálny diferenčný tlak média je 0,3 bar. Použitie pre bežné média, vodu a plyny.

Elektromagnetický ventil GSR 23

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 23 je priamo riadený ventil, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN250, pripojenie na príruby DIN/PN16. Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.180°C, tlakový rozsah je 0 až 1,4 baru. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 24

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 24 je ventil s núteným kombinovaným ovládaním, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN300, pripojenie na príruby DIN/PN16,PN40. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.180°C, tlakový rozsah je 0 až 40 barov. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 24TH

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 24TH je ventil s núteným kombinovaným ovládaním, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN300, pripojenie na príruby DIN/PN16,PN40. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia sú z PTFE. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.200°C,tlakový rozsah je 0 až 40 barov. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>