•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Items starting with K Files

Kanálové stavidlá ORBINOX-LUCAVAL

Kanálové stavidlá CC sú konštruované na upevnenie do drážok vo vnútri betónových stien otvoreného kanálu. Nemajú teda žiadne časti, ktoré by vystupovali z vnútra stien. Tým pádom sa minimalizuje usadzovanie nečistôt ako aj tlaková strata. Tesnenie je inštalované na troch stranách, na obidvoch zvislých a na dne. Perfektná tesnosť sa dosiahla bez použitia prítlačných klinov, len pomocou vhodnej konštrukcie tesnenia. Tým pádom je možná regulácia s otvorením v medzipolohe bez úniku vody z čiastočne uzavretej kanálovej sekcie. Pre veľmi korozívne prostredie alebo na špeciálne želanie je možné vyrobiť kanálové stavidlá aj zo špeciálnych materiálov, ako je napríklad AISI 904L alebo titán. Kanálové stavidlá CC sa môžu ovládať manuálne alebo pomocou automatického zariadenia-zväčša elektropohonu. Pohony sú montované priamo na hornú časť rámu.

Pokyny k montáži a údržbe si stiahnete tu.

Kanálové zarážky ORBINOX-LUCAVAL

 

Mechanické kanálové zarážky SL sú konštruované na upevnenie do drážok vo vnútri betónových stien otvoreného kanálu alebo na stenu vyústenia kanála do nádrže. Nemajú teda žiadne časti, ktoré by vystupovali z vnútra stien. Tým pádom sa minimalizuje usadzovanie nečistôt ako aj tlaková strata. Tesnenie je inštalované na troch stranách, na obidvoch zvislých a na dne. Perfektná tesnosť sa dosiahla bez použitia prítlačných klinov, len pomocou vhodnej konštrukcie tesnenia. Pre veľmi korozívne prostredie alebo na špeciálne želanie je možné vyrobiť kanálové stavidlá aj zo špeciálnych materiálov, ako je napríklad AISI 904L alebo titán. Kanálové zarážky SL sa ovládajú manuálne, je možné ich fixovať aj v medzipolohe.

Koncová spätná klapka ORBINOX

Tento typový rad ventilov má štvorcový alebo okrúhly prierez prepúšťacieho otvoru s jedným uzáverom. Konštruovaný je na nástennú montáž. Používa sa na zabránenie spätného toku vody vo výpúšťacích potrubiach. Na zavesenie uzáveru sa používa dvojitý záves, aby bolo zaručené perfektné dosadnutie dosky uzáveru a optimálne utesnenie otvoru. Veľkosti: od 200 až do 1400 (ako štandard). Alternatívne veľkosti si možno objednať na požiadanie.