•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Categories starting with N

Items starting with N Files

Nožové posúvače C.M.O.

Nožový posúvač série A  je štandardný nožový posúvač určený pre všeobecné priemyselné aplikácie, montáž je medzi pripojovacie príruby podľa DIN/ PN10, jednosmerná inštalácia (smer podľa označenia na telese, v prípade práškových médií reverzná inštalácia), vyhotovenie so stúpajúcim vretenom, maximálne teploty podľa použitých tesnení. Ovládanie je ručné, alebo pneumatickým pohonom dvojčinným, výbava snímače koncovej polohy, ovládací pneumatický ventil, deflektor na ochranu tesnenia. Je možné použiť aj iné ovládanie napr. elektropohon.

 

Nožové posúvače LUCAVAL

 

Nožové posúvače LUCAVAL sú jednosmerné/obojsmerné medziprírubové uzatváracie alebo regulačné uzávery určené pre rozsiahlu oblasť priemyselného použitia. Tvar telesa a sedla zaručuje dobré uzatváranie bez upchávania suspendovanými pevnými čiastočkami fluida v priemyselných aplikáciách, ako sú napríklad zariadenia na úpravu odpadovej vody, papierenský priemysel, elektrárne, cementárne, chemickýpriemysel, banský priemysel, priemysel potravinársky atď. Štandardné prírubové pripojenie armatúr je DIN PN10 a ANSI B 16.5 (trieda 150), iné prírubové pripojenia je možné dodať na požiadavku, napríklad:DIN/PN6, DIN/PN16, DIN/PN25. Ovládanie armatúr môže byť ručné alebo automatizované (pneumatický pohon, hydraulický pohon, elektrický pohon...), doplnková výbava môže byť napr. pozicionér, ovládací elektromagnetický ventil, jednotka na úpravu tlakového vzduchu, snímače koncovej polohy, núdzové ručné ovládanie. Štandartné materiálové vyhotovenie posúvačov LUCAVAL je kombinácia teleso GG25,nôž aisi304 alebo teleso aisi316, nôž aisi316. K dispozícii sú aj iné materiálové vyhotovenia, napríklad teleso z tvárnej liatiny GGG40 alebo celonerezové vyhotovenie z titánovej nerezi aisi316Ti. Tesniace materiály sú voliteľné podľa požiadaviek použitia posúvača, sú uvádzané u jednotlivých typov posúvačov a ich spôsobov použitia. Nakoľko sa v mnohých prípadoch jedná o špecifické prípady použitia posúvačov, odporúčame vždy konzultovať podmienky použitia posúvača so zastúpením výrobcu s cieľom presne určiť podmienky práce armatúry.


Nožové posúvače MIVAL

 

Posúvače MIVAL sú bezúdržbové medziprírubové ventily s pogumovaným klinom na vodné inštalácie. Medzi jeho hlavné prednosti patrí: robustná konštrukcia, vyrobená s použitím tvárnej liatiny. Nízka hmotnosť dosiahnutá zásluhou úsporných rozmerov. Prietok média cez ventil je špecificky vedený tak, aby sa redukoval pokles tlaku. Zásluhou škrtiaceho klinu na reguláciu prietoku má prietok lineárnu charakteristiku, zvislé vreteno je vybavené dvojchodovým závitom na rýchle otváranie a zatváranie ventilu. Ventil má dobre viditeľnú indikáciu polohy, inovatívny systém uzamykania, vnútorný dráhový doraz, aby sa ľahko dal vrátiť do určenej východiskovej polohy. Za účelom zjednodušenia inštalácie na miesto určenia sú ventily štandardne vybavené dvomi tesneniami (maximálna prevádzková teplota je +120°C), namontované sú na pripojovacej prírube ventilu tak, aby sa uľahčila inštalácia a aby sa tak usporil čas potrebný na inštaláciu. Vhodné ochranné záslepky sú určené na ochranu otvorov ventilu, ktoré sa dajú pred inštaláciou ľahko odstrániť a ktoré zabezpečia čistotu vnútorných dielov ventilu.


Nožové posúvače SFERACO typ 170

Nožový posúvač typ 170/172 je štandardný nožový posúvač určený pre všeobecné priemyselné aplikácie, montáž je medzi pripojovacie príruby podľa DIN/ PN10, jednosmerná inštalácia (smer podľa označenia na telese, v prípade práškových médií reverzná inštalácia), vyhotovenie so stúpajúcim vretenom, maximálna teplota T=80°C pre model typ 170, maximálna teplota T=110°C pre model typ 172. Ovládanie je ručné alebo pneumatickým pohonom dvojčinným, výbava snímače koncovej polohy, ovládací pneumatický ventil, deflektor na ochranu tesnenia.

Nožové posúvače SFERACO typ 178

Nožový posúvač  typ 178 je štandardný obojstranne tesniaci nožový posúvač určený pre všeobecné priemyselné aplikácie, montáž je medzi pripojovacie príruby podľa DIN/ PN10, obojsmerná inštalácia, vyhotovenie so stúpajúcim vretenom, maximálna teplota T=80°C pre model typ 170. Ovládanie je ručné alebo pneumatickým pohonom dvojčinným, výbava snímače koncovej polohy, ovládací pneumatický ventil, deflektor na ochranu tesnenia.

[12  >>