•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Categories starting with S

Items starting with S Files

Segmentový kohút 455

Charakteristika armatúry

Prírubový, 2-dielny segmentový regulačný kohút podľa EN 1092-1,EN 12266-1, príruby podľa DIN/PN10 a PN16 a ASME/ANSI150, vybavený hornou montážnou prírubou pre pripojenie ovládania (páka, prevodovka, pohon). Konštrukcia armatúry-grafitové tesnenie hriadeľa, ATEX-vyhotovenie na vyžiadanie. Svetlosti armatúr sú DN25 až DN300. Armatúra je vybavená regulačným polguľovým segmentom s V-portom, ktorý zabezpečuje výbornú regulačnú charakteristiku armatúry. Všetky vnútorné plochy sú mechanicky opracované. Materiál je nerezová oceľ CF8M/1.4404, tesnenie sa dodáva v 2 variantách. Pre teploty do 260°C je to kovové tesnenie Stellit, pre teploty do 200°C je to tesnenie z PTFE. Armatúra je určená pre petrochemický, chemický, plynárenský priemysel, energetiku .

Katalógový list na stiahnutie.

Segmentový kohút 465

Charakteristika armatúry

Medziprírubový 2-dielny segmentový regulačný kohút podľa EN 1092-1, EN 12266-1, vybavený hornou montážnou prírubou pre pripojenie ovládania (páka,prevodovka,pohon ). Konštrukcia armatúry-grafitové tesnenie hriadeľa, ATEX-vyhotovenie na vyžiadanie, pripojenie medzi príruby podľa DIN/PN16-PN40 pre svetlosti DN25 až DN100, DIN/PN16 pre DN100 až DN200. Armatúra je vybavená regulačným polguľovým segmentom s V-portom, ktorý zabezpečuje výbornú regulačnú charakteristiku armatúry. Všetky vnútorné plochy sú mechanicky opracované. Materiál je nerezová oceľ CF8M/1.4404, tesnenie sa dodáva v 2 variantách. Pre teploty do 260°C je to kovové tesnenie Stellit, pre teploty do 200°C je to tesnenie z PTFE. Armatúra je určená pre petrochemický, chemický, plynárenský  priemysel, energetiku .

Katalógový list na stiahnutie.

Snímače polohy

 

Snímače koncovej polohy v polykarbonátovom boxe slúžia na vysielanie elektrických signálov do riadiaceho systému pri dosiahnutí požadovanej koncovej polohy armatúry (pohonu). Inštalácia boxu snímačov na pohon je pomocou adaptačnej konzoly, pripojenie je normalizované podľa normy VDI/VDE 3845. Štandartné krytie je IP67, v ponuke sú rôzne varianty boxov aj v ATEX vyhotovení s prehlásením SIL2.

Spätná klapka model R

Spätná klapka (nazývaná aj klapka  s výklopným  diskom).  Teleso ventilu je z jedného kusu odliatku s kónickým tvarom vnútornej plochy. Ventil je vhodný pre tekutiny, ktoré obsahujú maximálne 5% tuhých čiastočiek, teda kašovité a papierové hmoty, pre prevádzky na čistenie odpadových vôd, chemické prevádzky, podniky na výrobu potravín a nápojov a kanalizáciu. Výrobné veľkosti: Priemery štandardne od DN50 až po DN 1200 (väčšie priemery si možno dohodnúť na požiadavku.

Spätná klapka ORBINOX RM

Spätné klapky typ RM sú jednosmerné medziprírubové ventily vybavené kovovým utesnením so šikmým dosadacím uhlom tesniacich plôch, aby sa dosiahlo jeho rýchle a spoľahlivé uzavretie. V prípade, že médium tečie opačne, ventil tomuto prietoku zabráni zatvorením klapky vlastnou váhou. Spätné klapky RM možno dodávať aj so spätnou pružinou, aby sa dosiahlo rýchlejšie uzavretie. Pri väčších prietokoch vody alebo pri väčších priemeroch potrubia je možná montáž ventilu s hydraulickou tlmiacou jednotkou, aby sa obmedzil dynamický efekt uzatvárania ventilu (hydraulický ráz). Spätné klapky typ RM sú určené k montáži medzi príruby so svetlosťou DN40 až DN900. Štandartný menovitý tlak je do PN10, možné sú aj varianty PN16, PN25, ANSI150. Montujú sa do vertikálneho potrubia so smerom prúdenia média zdola nahor alebo do horizontálneho potrubia. Používajú sa na v papierenskom, potravinárskom, energetickom priemysle ako aj v rozvodoch čistiarní odpadových vôd a úpravní pitnej vody. Vyhotovenie spätnej klapky je celonerezové, tesnenie je metalické.

Príručku na inštaláciu si stiahnete tu

[12  >>