•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Items starting with P Files

Pneumatické pohony AIRTORQUE 4G

 

Pneumatické pohony jednočinné a dvojčinné AIRTORQUE 4.generácie (konštrukcia rack and pinion – pastorok/ozubený hrebeň) sú výsledkom vývoja a testovania s využitím najmodernejších dostupných materiálov vrátane uplatnenia viacerých inovácií. Výsledkom je špičkový výrobok spĺňajúci nasledovné kritériá: vysoký výkon pri dlhodobej spoľahlivosti, inovovaný a patentovaný výstupný hriadeľ s viacúčelovým ukazovateľom polohy, rozšírená ponuka stavebných veľkostí, väčší rozsah ponúkaných krútiacich momentov, viac druhov povrchových ochrán pohonu, vyhotovenie do zóny s nebezpečenstvom výbuchu ako štandart. Štandartne sa pohony vyrábajú pre uhol otočenia 90°, je však možné dodať pohony aj pre uhly otočenia 120°aj 180°. Ako špeciálne vyhotovenie je možné dodať pneupohony s krátkym operačným časom- vyhotovenie „FA"-fast acting.


Pneumatické pohony AIRTORQUE 4GU

 

Pneumatické pohony jednočinné a dvojčinné AIRTORQUE 4.generácie – upgrade serie (inovovaná séria) sú výsledkom poslednej inovácie aktuálneho typu 4.generácie pohonov AIRTORQUE. Výsledkom je nový design pohonov, ukazovateľ polohy so stupnicou pootočenia, rozšírený uhol pootočenia, dorazové skrutky premiestnené na opačnú stranu pohonu, vyhovenie pre nízke teploty ako štandart, certifikácia pohonu ATEX,SIL3,GOST-R. Všetky ostatné technické parametre, vyhotovenia, pripojovacie rozhrania, vnútorné diely zostávajú zhodné s predchádzajúcou verziou.


Pneumatické pohony AIRTORQUE SS

 

Pneumatické pohony jednočinné a dvojčinné AIRTORQUE 4.generácie (konštrukcia rack and pinion – pastorok/ozubený hrebeň) v nerezovom vyhotovení sú výsledkom vývoja a testovania s využitím najmodernejších dostupných materiálov vrátane uplatnenia viacerých inovácií. Výsledkom je špičkový výrobok spĺňajúci nasledovné kritériá: vysoký výkon pri dlhodobej spoľahlivosti, inovovaný a patentovaný výstupný hriadeľ s viacúčelovým ukazovateľom polohy, rozšírená ponuka stavebných veľkostí, väčší rozsah ponúkaných krútiacich momentov, viac druhov povrchových úprav pohonu (napr.leštenie), vyhotovenie do zóny s nebezpečenstvom výbuchu ako štandart. Štandartne sa pohony vyrábajú pre uhol otočenia 90°, je však možné dodať pohony aj pre uhly otočenia 120°aj 180°.


Pneumatické pohony CENTORK

 

Pneumatické pohony jednočinné a dvojčinné CENTORK (konštrukcia rack and pinion – pastorok/ozubený hrebeň) disponujú vysokým výkonom v rozsahu od 1200Nm do 19800Nm pri dlhodobej spoľahlivosti, doplnkovou výbavou príslušenstva na želanie ako: ovládacie 3/2 – 5/2 pneumatické ventily s napätím podľa požiadavky, snímače koncovej polohy, núdzové ručné (mechanické) ovládanie, hydraulické núdzové ručné ovládanie. Pripojovacie rozhranie pohonu je podľa ISO/F14-F35,pripojenie ovládacieho vzduchu G1/2"-G1".


Potrubné filtre typ 206

Potrubné mosadzné filtre s vnútorným závitom sú určené pre rozvody vody a zavlažovanie. Vo vnútri je výmenné sitko z nerezovej ocele. Rozmery od DN 3/8” do DN 2 ½”, tlak PN16 do DN 2”, pre DN 2 ½” PN10.

[12 3  >>