•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

PRÍSLUŠENSTVO Files

Ovládacie ventily NAMUR

Pneumatické ventily podľa normy NAMUR slúžia na ovládanie jednočinných alebo dvojčinných pneumatických pohonov. Sú vo vyhotovení 3/2 alebo 5/2 cestné, s procesným pripojením 1/8", 1/4" alebo1/2". Napájacie napätie môže byť v rozsahu od 12VDC až 230V/50Hz podľa typu cievky, prípadne aj pre prostredie podľa ATEX 94/9/EC II2G EEx-m-II-T5 alebo EEx-dm-IIC-T4/T6.

 

Pozicionéry OMC

 

Pozicionéry R99P a R99E sú pozicionéry s jednosmerným alebo obojsmerným účinkom (jednočinné alebo dvojčinné) so vstupným signálom v rozsahu 3 až 15 psi alebo 4 až 20 mA na proporcionálne riadenie pneupohonov s prevádzkovým uhlom 0 až 90°. Prístroje porovnávajú vstupný signál vychádzajúci z regulačnej jednotky, s polohou hriadeľa rotujúceho pneupohonu. Porovnaním týchto dvoch síl sa generuje výstupný tlak, ktorý účinkuje priamo na nastavovací pneupohon a určuje sa uhol pootočenia. K dispozícii je aj verzia vo vyhotovení do zóny II (EEx ia IIC T6, T5 EN 50.020 – ATEX – 94/9/CE- : II 1 G) Mod. PVP11BE.1


Snímače polohy

 

Snímače koncovej polohy v polykarbonátovom boxe slúžia na vysielanie elektrických signálov do riadiaceho systému pri dosiahnutí požadovanej koncovej polohy armatúry (pohonu). Inštalácia boxu snímačov na pohon je pomocou adaptačnej konzoly, pripojenie je normalizované podľa normy VDI/VDE 3845. Štandartné krytie je IP67, v ponuke sú rôzne varianty boxov aj v ATEX vyhotovení s prehlásením SIL2.