•  
  • slide2
  • slide3

O firme

Firma Fluidtechnik Slovakia s.r.o. Banská Bystrica vznikla začiatkom 90. rokov  ako výhradné obchodné zastúpenie firmy HOERBIGER a to pre divíziu pneumatika a hydraulika.

P1010004-320Dátumom svojho vzniku sa zaraďujeme medzi najstaršie firmy pôsobiace v ponovembrovom období na slovenskom území. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a množstvu zrealizovaných projektov sa nám podarilo vybudovať širokú sieť zákazníkov,ktorých spokojnosť s komplexnosťou nami poskytovaných služieb sa stala naším prvoradým a dlhodobým cieľom.

Počas našej činnosti na slovenskom trhu sme postupne rozdelili činnosť firmy na oblasť automatizovaných systémov (pneumatika a hydraulika) a na oblasť  armatúr (manuálnych či automatizovaných).

V oblasti armatúr firma Fluidtechnik Slovakia s.r.o. zastupuje firmy ADLER, STARLINE, AIRTORQUE, BERNARD CONTROL, LUCAVALVE, sme partnerom firiem Thermador International, Hogfors, End Armaturen, Valpes, Eurotec, GSR, CENTORK VALVECONTROL, Rotech...

V oblasti pneumatický rozvodov je Fluidtechnik Slovakia s.r.o. zmluvným partnerom firmy Parker Hannifin pre program Parker-Origa (program firmy HOERBIRGER-ORIGA GmbH po jej prevzatí firmou Parker Hannifin) a pre program pneumatických a vodných rozvodov Parker-Legris.

V oblasti hydraulických systémov Fluidtechnik Slovakia s.r.o. zabezpečuje dodávky dielov od  firmy HOERBIRGER HYDRAULIK GmbH.

Pracovníci firmy vykonávajú okrem obchodnej činnosti aj inžiniering a technické poradenstvo, v prípade potreby je firma schopná zabezpečiť aj inštaláciu zariadení z programu firmy vrátane ich uvedenia do prevádzky.