•  
  • slide2
  • slide3
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

GSR Files

Elektromagnetický ventil GSR 23

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 23 je priamo riadený ventil, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN250, pripojenie na príruby DIN/PN16. Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.180°C, tlakový rozsah je 0 až 1,4 baru. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 24

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 24 je ventil s núteným kombinovaným ovládaním, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN300, pripojenie na príruby DIN/PN16,PN40. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.180°C, tlakový rozsah je 0 až 40 barov. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 24TH

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 24TH je ventil s núteným kombinovaným ovládaním, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN300, pripojenie na príruby DIN/PN16,PN40. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia sú z PTFE. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.200°C,tlakový rozsah je 0 až 40 barov. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 25

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 25 je servoventil, pracujúci s potrebným minimálnym diferenčným tlakom, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN300, pripojenie na príruby DIN/PN16,PN40. Zástavbová poloha ventilu do svetlosti DN50 ľubovoľná, od svetlosti ventilu DN65 vyššie-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM,PTFE. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.180°C,tlakový rozsah je 1 až 40 barov. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

Elektromagnetický ventil GSR 27

2/2 cestný elektromagnetický prírubový ventil typ 27 je ventil s núteným kombinovaným ovládaním, pracujúci bez nutného diferenčného tlaku, bez napätia zatvorený. Ventil sa vyrába vo svetlostiach DN15 až DN50, pripojenie na príruby DIN/PN16. Zástavbová poloha ventilu-len s magnetom vo zvislej polohe !!! Materiálové vyhotovenie telesa môže byť šedá liatina, oceloliatina alebo nerezová oceľ, vnútorné diely sú mosadzné a nerezové, tesnenia môžu byť z NBR, FKM, EPDM. Pracovná teplota podľa vyhotovenia môže byť do max.130°C,tlakový rozsah je 0 až 16 barov. Od svetlosti DN32 majú ventily štandartne regulovateľné tlmenie uzatvárania ventilu. Druhy ovládacích cievok, dodávané príslušenstvo a ďalšie vyhotovenia viď. katalógový list.

[12 3 4  >>